Sentez
Deneme
Kulübü

Sentez Deneme Kulübü

Sentez Deneme Kulübü üyesi YKS ve LGS hazırlık öğrencileri, her hafta farklı bir yayın evine ait güncel ve kurumsal deneme sınavına girerek sınav pratiklerini istikrarlı bir şekilde artırır, aynı zamanda her sınav sonrası verilen konu analizli kişisel karneleri sayesinde gelişim alanlarını görerek daha odaklı ve etkin bir çalışma programı yapma imkanı bulur. Sentez’in programlarından herhangi birine kaydolan öğrenciler Matedoloji Deneme Kulübü’ne otomatikman üye olur.

Sentez Deneme Kulübü

– Her hafta farklı bir yayın evine ait güncel ve kurumsal deneme sınavı

– Her deneme sınavından sonra ders ve konu analizi içeren karne

– 6 deneme sınavında bir, öğrencinin boş bıraktığı ve yanlış cevapladığı sorular bir araya getirilerek oluşturulan “Kişisel Sıfır Hata” kitapçığı.

– Nisan ayında, öğrencinin girdiği tüm sınavların toplam soru analiziyle ortaya çıkan kişisel kazanım eksiklerine göre, öğrenciye özel oluşturulmuş ek soru bankası.

Kullanılan Kurumsal Kaynaklar:

Endemik, Supara, 3-4-5, Frekans, TÖDER Türkiye Geneli, ÖZDEBİR Türkiye Geneli, 3D Türkiye Geneli, Çap, Palme, Hız ve Renk, Apotemi, Bilim Anahtarı, Avantaj, Sonuç, Pusula, Kafa, Dengi, Karekök, Limit, Yanıt, Kronometre, Çözüm, Okyanus ,Zümrüt, Bilgi Sarmalı, Derece, Kida, Yayın Denizi, Soru Kalesi, Fen Bilimleri, Rasyonel, Bes, Ephesus, Kronometre, Avantaj, Açı, Oksijen, Efsane, Hız ve Renk, Simya, Merkez, Aday, Puan, Polimat, Pes, Çap, Bilgi Sarmal, Eğitim Vadisi, Sınav, Tayfam, Full, Okyanus, Kafa Dengi, Uğur, Performans, Paylaşım, Yanıt, Kavram, Orbital, Sonuç, Bilim Anahtarı, Ritmik, Katyon, Binot, Limit, Aday, Paraf, Kavram, Z Kuşağı, Birey, Vip, Tonguç, Ekstrem, Toprak, Gür, Derspektif, Kanguru, İlgi, Eksen Ders Market, Pegem Akademi

1
ilk 5000'deki öğrenci sayısı
1
ilk 50.000'deki öğrenci sayısı
1 %
Yerleşme oranı

Sentez Butik özel Eğitim Kursu

İletişim

Adres:

Sakızağacı Mah. İstanbul Cd. Şinasi Gürünlü Sk. No:7 PK:34142 Bakırköy / İstanbul TÜRKİYE

E-Posta:

info@sentezvip.com

Telefon:

+90 549 527 77 58
+90 212 660 47 90

(Visited 365 times, 1 visits today)